Harmonogram odbioru z nieruchomości jednorodzinnych 2021 r.

  • A  A  A  A  
        Pogotowie WOD-KAN 

994

Harmonogram odbioru odpadów 2021 r.

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW 2021 r. Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH - JEDNORODZINNYCH:

1. Ulice:  Chłodna, Fabryczna numery parzyste od 36 do 128, numery nieparzyste od 29 do 39, Gen. J. Hallera, Letnia, Mostowa, Obwodowa, Ruda, Rybaki, Spacerowa, Środkowa, Zawadzka, Zdrojowa, Żytnia.

2. Ulice: 11-go Listopada, Bezdomna, Bracka, Brzozowa, Dr. Jana Serafina Rodego, Gen. Bema od numeru 41 do 83, Hetmańska, Husarska, Jagodowa, Chodkiewicza, Jana Sobieskiego, Jeżynowa, Kanonierów, Kmicica, Konwaliowa, Lawendowa, Ogrodowa, Pomorska, Rycerska, Skrzetuskiego, Smugowa, Żółkiewskiego, Batorego, Czarnieckiego, Szarotki, Ułańska, Wołodyjowskiego, Zagłoby.

3. Ulice: Dębowa, Grzybowa, Henrykowska, Jelenia, Leśna, Lubocheńska, Piaskowa, Północna, Smolna, Wilanowska, Wysoka, Zajęcza, Żurawia.

4. Ulice: Koplina, Łucji, Natalii, Nikodema, Sypka, Szklarska, Wacława, Ziemowita.

5. Ulice: 25 Pułku Armii Krajowej, Stolarskiego, Łozińskiego, Reja, Młodzieżowa, Opoczyńska, Peryferyjna, Pliszczyńskiego, Płk. Hojnowskiego, Dziubałtowskiego, Kałużyńskiego, Wąwalska, Wilcza, Witosa, Białego.

6. Ulice: Adama, Aliny, Andrzeja, Anny, Barbary, Bartłomieja, Białobrzeska, Bogumiła, Celiny, Cezarego, Krawiecka, Szewska.

7. Ulice: Damazego, Danuty, Edwarda.

8. Ulice: Elżbiety, Flory, Grażyny, Grzegorza, Haliny, Henryka, Ignacego, Ireny, Jadwigi, Jana, Jerzego, Joanny, Jolanty, Kamila, Katarzyny, Kwarcowa, Lecha, Lucyny, Ludwikowska, Łukasza, Macieja, Magdaleny, Modrzewskiego, Na Skarpie, Odkrywkowa, Olgi, Pauliny, Pawła, Renaty, Robotnicza, Romana, Smardzewicka, Stefana, Szymanówek, Tomasza, Utrata, Źródlana, Żwirowa.

9. Ulice: Bociania, Bukowa, Grabowa, Inżynierska, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kępa, Księdza Ściegiennego, Leszczynowa, Łąkowa, Mazowiecka, Modra, Morelowa, Nadpiliczna, Nowy Port, Osiedlowa, Parkowa, Piękna, Prosta, Strzelecka, Św. Antoniego numery parzyste od 100 do 106; numery nieparzyste od 129 do 139, Świerkowa, Ustronie, Willowa, Wodna.

10. Ulice: Ciepła, Ciesielska, Fabryczna numery parzyste od 4 do 34; numery nieparzyste od 1 do 23, Farbiarska, Górna numery od 2 do 23, Grunwaldzka, Joselewicza, Krótka, Krzyżowa, Legionów od numeru 12 do 33, Lewa, Mała, Murarska, Piekarska, Plac Kościuszki, Plac Narutowicza, Prawa, Rolna, Słowackiego, Tkacka, Wschodnia, Zgorzelicka.

11. Ulice: AL. Marszałka J. Piłsudskiego, Dywanowa, Gen. Bema od numeru 9 do 33/35, Gen. Sowińskiego, Górna od numeru 27 do 51, Przemysłowa, Przędzalniana, Śląska.

12. Ulice: Bluszczowa, Botaniczna, Dąbrowska, Irysowa, Jaśminowa, Kaktusowa, Liliowa, Magnoliowa, Malinowa, Ogrodowa od numeru 57 do 69, Piotrkowska, Poziomkowa, Przejazd Dąbrowski, Pusta, Tulipanowa, Wola Wiaderna, Zielona.

13. Ulice: Gajowa, Różana.

14. Ulice: Jana Pawła II bez numeru 41.

15. Ulice: Agatowa, Ametystowa, Brylantowa, Bursztynowa, Diamentowa, Jana Pawła II numer 41, Koralowa, Nefrytowa, Opałowa, Perłowa, Rubinowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Turkusowa, Wierzbowa.

16. Ulice: Działkowa, Józefowska, Kalinowa, Kotlinowa, Krokusowa, Legionów numery parzyste od 38 do 162; numery nieparzyste od 37/39 do 147, Ludowa, Nagórzycka, Pod Grotami, Podleśna, Przyrodnicza, Rumiankowa, Sasankowa, Starowiejska, Stokrotki.

17. Ulice: Bolesława Chrobrego, Cekanowska, Chopina, Czarna numery parzyste od 2 do 26; numery nieparzyste od 3 do 15, Czysta, Dworcowa, Garbarska, Gdyńska, Główna, Helska, Jagiellońska, Jasna, Juliana Tuwima, Kilińskiego, Ks. J. Popiełuszki, Łączna, Mickiewicza, Narewskiego, Okrzei, Piastowska, Romanówek, Sierakowskiego, Skłodowskiej- Curie, Staszica, Traugutta, Ugaj.

18. Ulice: Drewniana, Pułaskiego, Zakątna, Zgodna.

19. Ulice: Boczna, Dobra, Kamienna, Klonowa, Koszykowa, Kręta, Lipowa, Nadrzeczna, Nowowiejska, Równa, Sosnowa, Spalska, Sucha, Szczęśliwa, Wrzosowa, Żeromskiego.

20. Ulice: Brukowa, Cegielniana, Ciasna, Cmentarna, Długa, Gen. Grota-Roweckiego, Gliniana, Handlowa, Hugo Kołłątaja, J.U. Niemcewicza, Konstytucji 3 Maja, Krucza, Poprzeczna, Sienna, Smutna, Świeża, Zaułek, Zbocze.

21. Ulice: Barlickiego, Borek, Krzywa.

22. Ulice: Szeroka.

23. Ulice: Dzieci Polskich, Kwiatowa, Widok.

24. Ulice: Dojazd, Elizy Orzeszkowej, Literacka, Niebrowska, Rocha Paszkowskiego, Siedmiodomki, Teresy Gabrysiewicz, Tomasza Ostrowskiego.

25. Ulice: Gęsia, Krańcowa, Nowa, Ujezdzka.

26. Ulice: Czarna numery parzyste od 28 do 38; numery nieparzyste od 17 do 25, Marii Konopnickiej, Tamka, Twarda, Wolna, Wspólna.

27. Ulice: Bohaterów 14-tej Brygady, Niecała, P.O.W., Prezydenta I. Mościckiego, Św. Antoniego numery parzyste od 8 do 90; numery nieparzyste od 15 do 73.

28. Ulice: Bohaterów Getta Warszawskiego, Jerozolimska, Pogodna, Polna, Stolarska, Szkolna, Żwirki i Wigury.

29. Warszawska.

30. Ulice: Mireckiego.

31. Ulice: Dolna, Majowa, Orla, Zacisze.

32. Ulice: Głowackiego, Miła, Niska, Wiejska, Zagajnikowa, Zapiecek.

33. Cisowa, Gminna, Kolejowa, Kowalska, Michałowska, Mjr. Hubala, Myśliwska, Okopowa, Podoba, Ślusarska, Torowa.

34. Ulice: Graniczna, Słoneczna.

 

Zakład Gospodarki Wodno - Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Spółka z o.o.
97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Kępa 19
tel./fax 044 - 724- 22- 92