Harmonogram odbioru z nieruchomości jednorodzinnych

  • A  A  A  A  
        Pogotowie WOD-KAN 

994

Harmonogram odbioru odpadów

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH - JEDNORODZINNYCH (kliknij i pobierz):

1. Ulice: Chłodna, Fabryczna (numery parzyste od 36 do 128, numery nieparzyste od 29 do 39), Gen. J. Hallera, Letnia, Mostowa, Obwodowa, Ruda, Rybaki, Spacerowa, Środkowa, Zawadzka, Zdrojowa, Żytnia.

2. Ulice: Dębowa, Grzybowa, Henrykowska, Jelenia, Leśna, Lubocheńska, Piaskowa, Północna, Smolna, Wilanowska, Wysoka, Zajęcza, Żurawia.

3. Ulice: 25 Pułku Armii Krajowej, Błażeja Stolarskiego, Łozińskiego, Mikołaja Reja, Młodzieżowa, Opoczyńska, Peryferyjna, Piotra Pliszczyńskiego, Płk. Stanisława Hojnowskiego, Seweryna Dziubałtowskiego, Stefana Kałużyńskiego, Wąwalska, Wilcza, Wincentego Witosa, Witolda Białego.

4. Ulice: Adama, Aliny, Andrzeja, Anny, Barbary, Bartłomieja, Białobrzeska, Bogumiła, Celiny, Cezarego, Damazego, Danuty, Edwarda, Krawiecka, Szewska.

5. Ulice: Elżbiety, Flory, Grażyny, Grzegorza, Haliny, Henryka, Ignacego, Ireny, Jadwigi, Jana, Jerzego, Joanny, Jolanty, Kamila, Katarzyny, Kwarcowa, Lecha, Lucyny, Ludwikowska, Łukasza, Macieja, Magdaleny, Modrzewskiego, Na Skarpie, Odkrywkowa, Olgi, Pauliny, Pawła, Renaty, Robotnicza, Romana, Smardzewicka, Stefana, Szymanówek, Tomasza, Utrata, Źródlana, Żwirowa.

6. Kopalna, Łucji, Natalii, Nikodema, Sypka, Szklarska, Wacława, Ziemowita.

7. Cisowa, Gminna, Kolejowa, Kowalska, Michałowska, Hubala, Myśliwska, Okopowa, Podoba, Ślusarska, Torowa.

8. Ulice: Bociania, Bukowa, Grabowa, Inżynierska, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kępa, Księdza Ściegiennego, Leszczynowa, Łąkowa, Mazowiecka, Modra, Morelowa, Nadpiliczna, Nowy Port, Osiedlowa, Parkowa, Piękna, Prosta, Strzelecka, Św. Antoniego (numery parzyste od 100 do 106, numery nieparzyste od 129 do 139), Świerkowa, Ustronie, Willowa, Wodna.

9. Ulice: Ciepła, Ciesielska, Fabryczna (numery parzyste od 4 do 34, numery nieparzyste od 1 do 23), Farbiarska, Górna (numery od 2 do 23), Grunwaldzka, B. Joselewicza, Krótka, Krzyżowa, Legionów (numery od 12 do 33), Lewa, Mała, Murarska, Piekarska, Plac Kościuszki, Plac Narutowicza, Prawa, Rolna, Słowackiego, Tkacka, Wschodnia, Zgorzelicka.

10. Ulice: 11-go Listopada, Batorego, Bezdomna, Bracka, Brzozowa, Chodkiewicza, Czarnieckiego, Dr. Rodego, Gen. Bema (od numeru 41 do 83), Hetmańska, Husarska, Jagodowa, Sobieskiego, Jeżynowa, Kanonierów, Kmicica, Konwaliowa, Lawendowa, Ogrodowa, Pomorska, Rycerska, Skrzetuskiego, Smugowa, Szarotki, Ułańska, Wołodyjowskiego, Żółkiewskiego, Zagłoby.

11. Bluszczowa, Botaniczna, Dąbrowska, Irysowa, Jaśminowa, Kaktusowa, Liliowa, Magnoliowa, Malinowa, Ogrodowa (numery od 57 do 69), Piotrkowska, Poziomkowa, Przejazd Dąbrowski, Pusta, Tulipanowa, Wola Wiaderna, Zielona.

12. Gajowa, Różana.

13. Ulice: Agatowa, Ametystowa, Brylantowa, Bursztynowa, Diamentowa, Jana Pawła II i nr 41, Koralowa, Nefrytowa, Opałowa, Perłowa, Rubinowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Turkusowa, Wierzbowa.

14. Jana Pawła II bez numeru 41.

15. Graniczna, Słoneczna.

16. Działkowa, Józefowska, Kalinowa, Kotlinowa, Krokusowa, Legionów (numery parzyste od 38 do 162, numery nieparzyste od 37/39 do 147), Ludowa, Nagórzycka, Pod Grotami, Podleśna, Przyrodnicza, Rumiankowa, Sasankowa, Starowiejska, Stokrotki.

17. Ulice: Bolesława Chrobrego, Cekanowska, Chopina, Czarna (numery parzyste od 2 do 26, numery nieparzyste od 3 do 15), Czysta Drewniana, Dworcowa, Garbarska, Gdyńska, Główna, Helska, Jagiellońska, Jasna, Juliana Tuwima, Kazimierza Pułaskiego, Kilińskiego, Ks. J. Popiełuszki, Łączna, Mickiewicza, Narewskiego, Okrzei, Piastowska, Romanówek, Sierakowskiego, Skłodowskiej- Curie, Staszica, Traugutta, Ugaj, Zakątna, Zgodna.

18. Czarna (numery parzyste od 28 do 38, numery nieparzyste od 17 do 25), Marii Konopnickiej, Tamka, Twarda, Wolna, Wspólna.

19. Ulice: Boczna, Dobra, Kamienna, Klonowa, Koszykowa, Kręta, Lipowa, Nadrzeczna, Nowowiejska, Równa, Sosnowa, Spalska, Sucha, Szczęśliwa, Wrzosowa, Żeromskiego.

20. Ulice: Brukowa, Cegielniana, Ciasna, Cmentarna, Długa, Gen. Grota-Roweckiego, Gliniana, Handlowa, Hugo Kołłątaja, J.U. Niemcewicza, Konstytucji 3 Maja, Krucza, Poprzeczna, Sienna, Smutna, Świeża, Zaułek, Zbocze.

21. Ulice: Barlickiego, Borek, Krzywa.

22. Ulice: Szeroka.

23. Ulice: Dzieci Polskich, Kwiatowa, Widok.

24. Ulice: Dojazd, Elizy Orzeszkowej, Literacka, Niebrowska, Rocha Paszkowskiego, Siedmiodomki, Teresy Gabrysiewicz, Tomasza Ostrowskiego.

25. Ulice: Gęsia, Krańcowa, Nowa, Ujezdzka.

26. Ulice: Bohaterów 14-tej Brygady, Niecała, P.O.W., Prezydenta I. Mościckiego, Św. Antoniego (numery parzyste od 8 do 90, numery nieparzyste od 15 do 73).

27. Ulice: Al. J. Piłsudskiego, Dywanowa, Gen. Bema (numery od 9 do 33/35), Gen. Sowińskiego, Górna (numery od 27 do 51), Przemysłowa, Przędzalniana, Śląska.

28. Ulice: Bohaterów Getta Warszawskiego, Jerozolimska, Pogodna, Polna, Stolarska, Szkolna, Żwirki i Wigury.

29. Ulice: Mireckiego.

30. Warszawska.

31. Ulice: B. Głowackiego, Miła, Niska, Wiejska, Zagajnikowa, Zapiecek.

32. Ulice: Dolna, Majowa, Orla, Zacisze.

 

Zakład Gospodarki Wodno - Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Spółka z o.o.
97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Kępa 19
tel./fax 044 - 724- 22- 92