Harmonogram odbioru z nieruchomości jednorodzinnych

  • A  A  A  A  
        Pogotowie WOD-KAN 

994

Harmonogram odbioru odpadów

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH - JEDNORODZINNYCH (kliknij i pobierz):

1. Ulice: Chłodna, Fabryczna od Legionów do Rudej, Gen. J. Hallera, Letnia, Mostowa, Obwodowa, Ruda, Rybaki, Spacerowa, Środkowa, Zawadzka, Zdrojowa, Żytnia.

2. Ulice: Bezdomna, Bracka, Brzozowa, Gen. Bema od Piłsudskiego do Dąbrowskiej, Hetmańska, Husarska, Jagodowa, Chodkiewicza, Jana Pawła II, Bez numeru 41, Jana Sobieskiego, Jeżynowa, Kanonierów, Kmicica, Konwaliowa, Lawendowa, Legionów od Piłsudskiego do Zielonej, Ogrodowa, Pomorska, Rycerska, Skrzetuskiego, Smugowa, Szarotki, Żółkiewskiego, Batorego, Czarnieckiego, Ułańska, Wołodyjowskiego, Zagłoby.

3. Ulice: Dębowa, Grzybowa, Henrykowska, Jelenia, Leśna, Lubocheńska, Piaskowa, Północna, Smolna, Wilanowska, Wysoka, Zajęcza, Żurawia.

4. Ulice: 25 Pułku Armii Krajowej, Błażeja Stolarskiego, Cisowa, Gminna, Łozińskiego, Michałowska, Mikołaja Reja, Hubala, Młodzieżowa, Myśliwska, Okopowa, Opoczyńska, Peryferyjna, Piotra Pliszczyńskiego, Płk. Stanisława Hojnowskiego, Seweryna Dziubałtowskiego, Stefana Kałużyńskiego, Wąwalska, Wilcza, Wincentego Witosa, Witolda Białego.

5. Ulice: Adama, Aliny, Andrzeja, Anny, Barbary, Bartłomieja, Białobrzeska, Bogumiła, Celiny, Cezarego, Damazego, Danuty, Edwarda, Kolejowa, Kowalska, Krawiecka, Podoba, Szewska, Ślusarska, Torowa.

6. Ulice: Elżbiety, Flory, Grażyny, Grzegorza, Haliny, Henryka, Ignacego, Ireny, Jadwigi Jana, Jerzego, Joanny, Jolanty, Kamila, Katarzyny, Kopalna, Kwarcowa, Lecha, Lucyny, Ludwikowska, Łucji, Łukasza, Macieja, Magdaleny, Modrzewskiego, Na Skarpie, Natalii, Nikodema, Odkrywkowa, Olgi, Pauliny, Pawła, Renaty, Robotnicza, Romana, Smardzewicka, Stefana, Sypka, Szklarska, Szymanówek, Tomasza, Utrata, Wacława, Ziemowita, Źródlana, Żwirowa.

7. Ulice: Bociania, Bukowa, Grabowa, Inżynierska, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kępa, Księdza Ściegiennego, Leszczynowa, Łąkowa, Mazowiecka, Modra, Morelowa, Nadpiliczna, Nowy Port, Osiedlowa, Parkowa, Piękna, Prosta, Strzelecka, Św. Antoniego od ronda z Mazowiecką, Świerkowa, Ustronie, Willowa, Wodna.

8. Ulice: Ciepła, Ciesielska, Fabryczna od Krzyżowej do Legionów, Farbiarska, Górna od Krzyżowej do Legionów, Grunwaldzka, B. Joselewicza, Krótka, Krzyżowa, Legionów od Barlickiego do Al. J. Piłsudskiego, Lewa, Mała, Murarska, Piekarska, Plac Kościuszki, Plac Narutowicza, Prawa, Rolna, Słowackiego, Tkacka, Wschodnia, Zgorzelicka.

9. Ulice: Dywanowa, Gen. Bema od Hallera do Al. J. Piłsudskiego, Sowińskiego, Górna od Gen. Bema do Legionów, Przemysłowa, Przędzalniana, Śląska.

10. Ulice: 11-go Listopada, Bluszczowa, Botaniczna, Dąbrowska, Doktora Jana Serafina Rodego, Gajowa, Irysowa, Jaśminowa, Kaktusowa, Liliowa, Magnoliowa, Malinowa, Poziomkowa, Przejazd Dąbrowski, Pusta, Różana, Tulipanowa, Wola Wiaderna, Zielona.

11. Ulice: Agatowa, Ametystowa, Brylantowa, Bursztynowa, Diamentowa, Działkowa, Jana Pawła II i nr 41, Józefowska, Kalinowa, Koralowa, Kotlinowa, Krokusowa, Legionów od Zielonej do nr 162, Ludowa, Nagórzycka, Nefrytowa, Opałowa, Perłowa, Pod Grotami, Podleśna, Przyrodnicza, Rubinowa, Rumiankowa, Sasankowa, Starowiejska, Stokrotki, Szafirowa, Szmaragdowa, Turkusowa, Wierzbowa.

12. Ulice: Bolesława Chrobrego, Cekanowska, Chopina, Czarna od  głównej do Rzeki, Czysta Drewniana, Dworcowa, Garbarska, Gdyńska, Główna, Helska, Jagiellońska, Jasna, Juliana Tuwima, Kazimierza Pułaskiego, Kilińskiego, Ks. J. Popiełuszki, Łączna, Mickiewicza, Narewskiego, Okrzei, Piastowska, Romanówek, Sierakowskiego, Skłodowskiej- Curie, Staszica, Traugutta, Ugaj, Zakątna, Zgodna.

13. Ulice: Boczna, Dobra, Kamienna, Klonowa, Koszykowa, Kręta, Lipowa, Nadrzeczna, Nowowiejska, Równa, Sosnowa, Spalska, Sucha, Szczęśliwa, Wrzosowa, Żeromskiego.

14. Ulice: Brukowa, Cegielniana, Ciasna, Cmentarna, Długa, Gen. Grota-Roweckiego, Gliniana, Handlowa, Hugo Kołłątaja, J.U. Niemcewicza, Konstytucji 3 Maja, Krucza, Poprzeczna, Sienna, Smutna, Świeża, Zaułek, Zbocze.

15. Ulice: Barlickiego, Borek, Krzywa, Warszawska.

16. Ulice: Szeroka.

17. Ulice: Dzieci Polskich, Kwiatowa, Widok.

18. Ulice: Dojazd, Elizy Orzeszkowej, Literacka, Niebrowska, Rocha Paszkowskiego, Siedmiodomki, Teresy Gabrysiewicz, Tomasza Ostrowskiego.

19. Ulice: Czarna od Wspólnej do Rzeki, Gęsia, Krańcowa, Marii Konopnickiej, Nowa, Tamka, Twarda, Ujezdzka, Wolna, Wspólna.

20. Ulice: Bohaterów 14-tej Brygady, Niecała, P.O.W., Prezydenta I. Mościckiego, Św. Antoniego do ronda z Mazowiecką.

21. Ulice: Al. J. Piłsudskiego od Legionów do Gen. Bema.

22. Ulice: Al. J. Piłsudskiego od Placu Kościuszki do Legionów, Bohaterów Getta Warszawskiego, Graniczna, Jerozolimska, Pogodna, Polna, Słoneczna, Stolarska, Szkolna, Żwirki i Wigury.

23. Ulice: Mireckiego.

24. Ulice: B. Głowackiego, Miła, Niska, Wiejska, Zagajnikowa, Zapiecek.

25. Ulice: Dolna, Majowa, Orla, Zacisze.

 

Zakład Gospodarki Wodno - Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Spółka z o.o.
97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Kępa 19
tel./fax 044 - 724- 22- 92