2016.09.23- Kropelki ZGWK i uczniowie Gimnazjum nr. 3 w walce o środowisko

  • A  A  A  A  
        Pogotowie WOD-KAN 

994

23 Wrzesień 2016

Kropelki ZGWK i uczniowie Gimnazjum nr 3 w walce o środowisko

Wspólny happening ZGWK i uczniów Gimnazjum nr 3 pt. : Dbamy o środowisko naturalne w naszym mieście, odbył  się  na płycie  Placu Kościuszki  w  piątek  23  września.

Akcja Zakładu Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej miała na celu zachęcanie mieszkańców do przyłączenia się do nowej sieci kanalizacji sanitarnej w ramach projektu pn. Modernizacja oczyszczalni ścieków i skanalizowanie części aglomeracji Tomaszowa Mazowieckiego. Uczniowie klasy II c Gimnazjum nr 3 im Józefa Piłsudskiego głosili przez megafon hasła ekologiczne, rozdawali ulotki i gadżety  w formie niebieskich baloników i gier edukacyjnych. Mieszkańcy miasta  przy stoisku Spółki – niebieskim namiocie, mogli dowiedzieć się jakie zagrożenia niesie pozostanie przy szambie oraz jak jest ono niebezpieczne dla najbliższych i środowiska naturalnego.

Drogi mieszkańcu! nie zwlekaj, przyłącz się do nowej kanalizacji. Zadbaj  o własną wygodę i finanse, bezpieczeństwo swoich najbliższych oraz zatroszcz  się o otaczające Cię piękno tomaszowskiej przyrody!

Zakład Gospodarki Wodno - Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Spółka z o.o.
97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Kępa 19
tel./fax 044 - 724- 22- 92