2016.10.15- Wodociągi-Kanalizacja nr.10

  • A  A  A  A  
        Pogotowie WOD-KAN 

994

Wodociągi - Kanalizacja

Październik 2016

Najnowszy październikowy numer czasopisma “Wodociągi – Kanalizacja”, zamieścił na stronie 25 wypowiedź Pani Prezes ZGWK Marii Chilińskiej odnośnie tegorocznej edycji “Głośna woda”. Pani Prezes opowiedziała o Festynie “Z Miłości dla Zdrowia” oraz o Dniu Dziecka w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych, gdzie Kropelki wywoływały uśmiech dzieci . W artykule “Wachlarz propozycji” możemy przeczytać:

“…Odnotujmy również, że bardzo często zdarza się, iż przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne nie tylko dbają o krzewienie wiedzy dotyczącej edukacji ekologicznej, ale i o zdrowie swoich klientów, więc angażują się w akcje charytatywne, jak chociażby w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie zbierano fundusze na zakup aparatu USG dla noworodków. W zorganizowanym 14 lutego 2016 r. w ramach Festynu “Z Miłości dla Zdrowia” biegu udział wzięły ambasadorki  Zakładu Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej – pluszowe Kropelki. Biegnąc, zachęcały mieszkańców do szeroko pojętej aktywności na rzecz innych. – Tego typu działania na stałe wpisane są w charakter działalności Zakładu. Wykorzystujemy każdą okazję, by nasze Kropelki wywołały uśmiech na twarzach najmłodszych. Dzień Dziecka w 2016 r. Kropelki spędziły w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim. Pomagając innym, Zakład kształtuje pozytywne postawy społeczne i wywiera realny wpływ na poprawę otaczającego nas świata. To ważne, by chęć niesienia pomocy i dbałość o to, w jakim świecie żyjemy, przekłada się na wiele dziedzin naszego codziennego życia – taką zasadę wyznają pracownicy Zakładu i aktywnie promują ją swoimi działaniami” – zapewnia Maria Chilińska”.

Po lekturze wszystkich zgłoszeń, które napłynęły na tegoroczną edycję “Głośnej wody”, pojawia się refleksja, że te przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne, które są rzeczywiście “frontem do klienta”, które nie zamykają się na potrzeby lokalnej społeczności  i dbają o mieszkańców na wielu płaszczyznach, jednocześnie potrafią im zaoferować najciekawsze projekty edukacyjne”.

Zakład Gospodarki Wodno - Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Spółka z o.o.
97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Kępa 19
tel./fax 044 - 724- 22- 92