2017.12.14- Kocham Tomaszów

  • A  A  A  A  
        Pogotowie WOD-KAN 

994

Kocham Tomaszów nr 3 - Informacje z życia miasta

14 Grudzień 2017

Trzecie wydanie z 14 grudnia miejskiej gazety „Kocham Tomaszów – Informacje z życia miasta”, opublikowało dwa artykuły o nagrodach dla Zakładu Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim, które spółka otrzymała w 2017 roku.  

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2017.

W centrum konferencyjnym G2A Arena w Jasionce pod Rzeszowem, 23-24 października odbyło się II Forum Inteligentnego Rozwoju, którego tematem przewodnim był zrównoważony i inteligentny rozwój Polski w perspektywie unijnej 2014-2020. W debatach wzięli udział naukowcy, politycy, przedstawiciele samorządu i biznesu. Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju to prestiżowe wyróżnienie doceniające te podmioty, które w swej pracy wykazują się nieustanną troską o przyszłość, wpisują się w podstawę zrównoważonego rozwoju gospodarczego kraju i nie wahają się podejmować nowych wyzwań. Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim, jako firma innowacyjna w swej branży, została uhonorowana nagrodą, za Projekt pn.: “Modernizacja oczyszczalni ścieków i skanalizowanie części aglomeracji Tomaszowa Mazowieckiego”. Wzmocnienie pozycji ZGWK w województwie łódzkim, jako przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjnego wymaga ciągłego inwestowania w innowacyjność. – “Wyróżnienia odbierane za pracę włożoną w rozwój firmy są więc wyjątkowo cenne – są dowodem na dobrze obraną drogę rozwoju i podkreślają, jak istotnym w regionie łódzkim prekursorem innowacyjnych rozwiązań jest Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim” – mówi Maria Chilińska prezes ZGWK.

Ekostrateg 2017 dla Zakładu Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej.

Podczas V Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w dniach 26-27 października w Zielonej Górze Zakład Gospodarki Wodno  – Kanalizacyjnej został uhonorowany nagrodą Ekostrateg 2017. Nagrodę odebrał wiceprezes zarządu Tomasz Wenecki. Nasze działania w zakresie osiągnięcia planowanego efektu ekologicznego przy projekcie pt.: „Modernizacja oczyszczalni ścieków i skanalizowanie części aglomeracji Tomaszowa Mazowieckiego” zostały dostrzeżone przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej. W kongresie wzięło udział  blisko tysiąc przedstawicieli świata biznesu, polityki, nauki i administracji. Tegoroczne wydarzenie odbyło się pod hasłem „Państwo XXI wieku. Gospodarka oparta na wiedzy”. Kongres składał się z 27 paneli dyskusyjnych, które obejmowały istotne kwestie dotyczące rozwoju ekonomicznego i społecznego.
Zakład Gospodarki Wodno - Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Spółka z o.o.
97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Kępa 19
tel./fax 044 - 724- 22- 92